Projekty ve spolupráci

Mimo naši autorskou tvorbu pomáháme veřejným institucím i soukromým firmám vytvářet zajímavé a výjimečné projekty. Baví nás rozvíjet vaše koncepty, vykouzlit pro diváky doslova magickou dechberoucí podívanou a posunout tak produkci vašich projektů ještě dál.

Mrkněte na výběr toho nejzajímavějšího, na čem jsme měli čest se podílet. 

 

Plzeňáci Plzeňákům

Na míru sestavená performance pro online akci "Plzeňáci Plzeňákům". Ta byla plánovaná Plzeňským městským obvodem 3 ve spolupráci s Divadlem J.K.Tyla v Plzni. Vznikla na popud chybějící kultury v době jejího omezení.

 

První spolupráce s operou divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni probíhala právě v rámci Prodané nevěsty. Skupinu komediantů a kejklířů jsme v ní odehráli několik sezón a vycestovali s ní nejen po naší republice, ale například i do Švýcarska.

 

Byli jsme součástí oslav Plzně jako hlavního evropského města kultury 2015.

 

Od roku 2016 spolupracujeme na úžasném projektu Noc s operou, který probíhá každoročně pod širým nebem v plzeňském amfiteátru. V roce 2018 přilákala tato událost neuvěřitelných 7,5 tisíce diváků.

 

100. oslavy vzniku republiky

Nejznámější česká opera na velkolepé scéně pod širým nebem. Selský trh, tradiční kroje, tance, nový cirkus a nejen to nabídlo největší open air představení Prodané nevěsty 7. září 2018 na náměstí Republiky.

 

Noc Bláznů na Hradě Loket

Dalším z typů projektů, které můžeme zajistit, je rozplánování a vyplnění programu městských festivalů a slavností. Jako například festival Noc Bláznů v roce 2018, kde jsme připravili kompletní uměleckou produkci plánované akce na míru prostředí překrásného Hradu Loket.

 
Nabízíme kompletní produkční služby, zajistíme bohatý program pro váš festival či například firemní teambuilding, doplníme vaši show o prvky vzdušné i pozemní akrobacie, rozsvítíme ji ohněm nebo barevným led světlem. Můžete nám ponechat na starost umělecká vystoupení na míru vašim potřebám.

 

 

Máte zájem o spolupráci?

Ozvěte se mi a společně vymyslíme nejvhodnější řešení pro vaši akci.