Vypisujeme jarní lekce

Vypisujeme jarní lekce

Máme obrovskou radost, s jarem ve vzduchu opět cítíme optimismus a hlavně cirkus. Od 24. května začínáme konečně s výukou formou jednotlivých lekcí pro děti i dospělé.

Přihlašování bude probíhat klasicky přes webooker a již nyní jsou jednotlivé lekce vypsané v systému.

Lekce pro dospělé budou mít prozatím smíšenou úroveň:

  • PO Aerial Hoop (17:00–18:30)
  • ÚT Párová akrobacie acroyoga (17:15–18:45)
  • ČT Vzdušná akrobacie na šálách (17:00–18:00)

Pro děti máme zatím v plánu tři věkové kategorie:

  • PO školka (5–7 let) 16:00–17:00
  • ÚT škola (8–11 let) 16:00–17:00
  • ČT teens (12–18 let) 15:45–16:45

Registrovat na kurz

Jak bude možné lekce uhradit?

Pokud jste se dříve rozhodli ponechat si své kurzovné v kreditu, po přihlášení, částku za lekci odečteme právně z něj. Neplaťte fakturu, která vám přijde na e-mail. Pokud jste nebyli v semestru podzim 2020 přihlášeni, nebo jste zvolili variantu vrácení kurzovného a chtěli byste se přihlásit, určitě neváhejte. Stačí uhradit částku za lekci v dostatečném předstihu bankovním převodem dle pokynů v e-mailu.

Kde budou lekce probíhat?

Aktualizace - všechny lekce probíhají v Cirkuláriu

Během pondělního jednání vlády (17. května) se bude rozhodovat o možnosti začít opět trénovat i ve vnitřních prostorách. Pokud to dobře dopadne a my věříme, že ano, lekce budou klasicky probíhat v Cirkuláriu.

Pokud nebude možné, aby lekce proběhly v Cirkuláriu, máme připravený náhradní plán:

Dětské kurzy a Acroyogu a párovou akrobacii budeme trénovat ve venkovních prostorách poblíž Cirkulária v areálu Papírenského parku(sraz u vchodu do parku). Doporučujeme přinést si vlastní karimatku.

Vzdušná akrobacie na kruhu a šálách bude probíhat v areálu Papírny vedle Cirkulária (sraz u bočního vchodu Cirkulária). Ta se bude trénovat na bezpečné závěsné konstrukci, kde je pochopitelně k dispozici míň náčiní než v tělocvičně. Je třeba počítat s tím, že se budeme víc střídat.

Pokud by byly lekce venkovní, zkontrolujte si, prosím, zda máte ve svých účtech na webookeru uveden mobilní telefon. Abychom vás mohli neprodleně informovat, pokud by byla lekce z důvodů nepříznivého počasí zrušena. Děkujeme.

Všechny přihlášené budeme během příštího týdne informovat prostřednictvím e-mailu a na sociálních sítích, kde lekce proběhnou.

Jaká nařízení se nás týkají?

Aby mohly lekce bezproblémově probíhat, bude nezbytné dodržovat aktuální nařízení vlády. Podmínkou je doložení čestného prohlášení o vykonání některého z testů (antigenního v posledních 72 hodinách či PCR testu během posledních 7 dní). Zatím budou lekce probíhat bohužel bez možnosti využití šaten a toalet.

Léto v Cirkuláriu

Milí rodiče, stále také můžete přihlašovat své děti na příměstské tábory. Budeme rádi, pokud nás třeba i doporučíte svým přátelům, moc nám tím pomůžete. Více informací o táborech naleznete zde.

Zároveň našim studentům-dospělákům chceme poděkovat za vyplnění dotazníku, který jsme vám zaslali. Z výsledků vyplynulo, že většina z vás by preferovala víkendový intenzivní kurz. V měsíci květnu budeme vytvářet rozpisy na jednotlivé “víkendovky” a budeme vás včas informovat e-mailem a na sociálních sítích.

Moc se těšíme na jarní i letní setkání u nás a hlavně konečně společné tréninky. Rozhýbeme se, popovídáme a zkrátka budeme opět ve svém živlu.

Další aktuality